रोशी सहकर्मी–चैत्र २१,
२०७६,काभ्रे/

कारोना (कोभिड–१९) भाइरसको संक्रमण रोकथामका लागि लागू गरिएको ‘लकडाउन’को एघारौं दिन पनि काभ्रे सुनसान छन् । सरकारको निर्देशनको पूर्णपालना गर्दै मानिसहरुले कोरोना भाइरसको रोकथाम तथा नियन्त्रणको प्रयासलाई साथ दिएका छन् ।

देशभर ‘लकडाउन’ गर्दै अत्यावश्यक कामबाहेक घरबाहिर ननिस्कन भनेको छ । ‘लकडाउन’का कारण काभ्रेका सडक तथा बजार क्षेत्र बिहीबार पनि सुनसान छन् । दैनिक उपभोग्यका पसलहरु भने बिहान फाट्टफुट्ट खुलेका छन् । तरकारी, दूध किन्नका लागि केही मानिसहरु पसलमा देखिन्छन् । उनीहरु पसलमा जाँदा पनि मास्क लगाएर गएको देखिन्छ ।

लकडाउनलाई कार्यान्वयन गराउन सुरक्षाकर्मीहरुलाई ठाउँठाउँमा खटाइएको छ । उनीहरुले आफ्नो सुरक्षाका लागि मास्क लगाएका छन् । लकडाउनको अवज्ञा गर्दै विनाकाम हिँडडुल गर्ने र सवारीसाधन चलाउनेहरुलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिने गरेको छ । काभ्रेको सबै स्थानियले लकडाउनमा साथ दिएका छन् ।

Facebook Comments