कार्तिक ०८– रोशी सहकर्मी/ बनेपा,
ज्ञानकुञ्ज शैक्षिक प्रतिष्ठानले कार्तिक ३ गते देखि ८ गते सम्म आयोजना गरेको विद्यालय तथा कलेज तहको खेलकुद सप्ताह समापन गरेको छ । प्रतिष्ठानले विधार्थिहरुको चौतर्फी बिकासका लागी आयोजना गरिएको खेल एक कार्यक्रमका बिच समापन गरेको हो ।
खेल उद्घाटन कार्यक्रम बोल्दै कार्यक्रम सभापति श्री सुरकृष्ण वैद्यले अतिरिक्त कियाकलाप र बिभिन्न सृजनात्मक कार्यक्रमहरुले विद्यार्थीहरुमा चौतर्फी बिकास हुने धारणा व्यतm गरेका थिए । शिक्षा क्षेत्रमा उत्कृष्ट ज्ञानकुञ्ज कलेजले अतिरिक्त कियाकलाप र खेलकुदमा पनि काभ्रे जिल्लामै उत्कृष्ट भुमिका खेलेको उहनले बताए ।
प्रतिष्ठानका प्रबन्ध निर्देशक प्रताप बैद्यले प्रतिष्ठानले विगतका वर्षहरुबाट खेलकुद तथा अतिरिक्त क्रियाकलापलाई निरन्तरता दिएको बताए । प्रतिष्ठानले विद्यार्थीहरुलाई नैतिक, व्यावहारिक तथा व्यावसायिक शिक्षा साथ साथै यस्ता खेलकुद प्रतियोगिताबाट विद्यार्थीहरुले सामाजिक उत्तरदायित्वमा अग्रसर हुन सक्ने भई नगर,जिल्ला, प्रदेश तथा राष्ट्रिय स्तरमा पनि खेलकुद मार्फत नेतृत्व गर्न सक्ने बताए ।
खेलकुद सप्ताहमा म्याराथुन, बास्केटबल, फुटबल, भलिबल, कबड्डी, टग अफ वार, अकाउन्ट रेस, म्याथ रेस, टेबुल टेनिस, ब्याटमिन्टन्, चेस लगाएत तह अनुसारका विभिन्न खेलकुद समाबेश गरिएको सहायक कलेज प्रमुख नवराज चौलागाई र प्रिन्सिपल जेन बादेले जानकारी दिए ।

बनेपा,
ज्ञानकुञ्ज शैक्षिक प्रतिष्ठानले कार्तिक ३ गते देखि ८ गते सम्म आयोजना गरेको विद्यालय तथा कलेज तहको खेलकुद सप्ताह समापन गरेको छ । प्रतिष्ठानले विधार्थिहरुको चौतर्फी बिकासका लागी आयोजना गरिएको खेल एक कार्यक्रमका बिच समापन गरेको हो ।
खेल उद्घाटन कार्यक्रम बोल्दै कार्यक्रम सभापति श्री सुरकृष्ण वैद्यले अतिरिक्त कियाकलाप र बिभिन्न सृजनात्मक कार्यक्रमहरुले विद्यार्थीहरुमा चौतर्फी बिकास हुने धारणा व्यतm गरेका थिए । शिक्षा क्षेत्रमा उत्कृष्ट ज्ञानकुञ्ज कलेजले अतिरिक्त कियाकलाप र खेलकुदमा पनि काभ्रे जिल्लामै उत्कृष्ट भुमिका खेलेको उहनले बताए ।
प्रतिष्ठानका प्रबन्ध निर्देशक प्रताप बैद्यले प्रतिष्ठानले विगतका वर्षहरुबाट खेलकुद तथा अतिरिक्त क्रियाकलापलाई निरन्तरता दिएको बताए । प्रतिष्ठानले विद्यार्थीहरुलाई नैतिक, व्यावहारिक तथा व्यावसायिक शिक्षा साथ साथै यस्ता खेलकुद प्रतियोगिताबाट विद्यार्थीहरुले सामाजिक उत्तरदायित्वमा अग्रसर हुन सक्ने भई नगर,जिल्ला, प्रदेश तथा राष्ट्रिय स्तरमा पनि खेलकुद मार्फत नेतृत्व गर्न सक्ने बताए ।
खेलकुद सप्ताहमा म्याराथुन, बास्केटबल, फुटबल, भलिबल, कबड्डी, टग अफ वार, अकाउन्ट रेस, म्याथ रेस, टेबुल टेनिस, ब्याटमिन्टन्, चेस लगाएत तह अनुसारका विभिन्न खेलकुद समाबेश गरिएको सहायक कलेज प्रमुख नवराज चौलागाई र प्रिन्सिपल जेन बादेले जानकारी दिए ।

Facebook Comments