रोशी सहकर्मी–साउन ६,
२०७७,बनेपा/

साविक मेच्छे गाविस वडा न ६ का वडा अध्यक्ष हिरा लामा घिसिङको नेतृत्वमा सात जना कम्युनिष्ट पार्टीका कार्यकर्ता नेपाली काँगे्रसमा प्रवेश गरेका छन । तत्कालिन नेकपा एमालेबाट वडा अध्यक्ष निर्वाचित घिसिङलाई आज एक कार्यक्रममा बीच नेपाली काँगे्रसका केन्द्रीय सभापति शेरबहादुर देउवाले उहाँका कै निवासमा ३८ औं बीपी स्मृतिको अवसरमा पार्टी सदस्यता दिएर प्रवेश गराउनुभएका थियो ।

घिसिङ २०४६ साल देखी कम्युनिष्ट पार्टीमा आबद्ध हुँदै २०५४ सालको स्थानीय चुनावमा तत्कालिन एमालेबाट निर्वाचित हुनुभएको थियो । कार्यक्रममा नेपाली काँगे्रसका केन्द्रीय सदस्य शिवप्रसाद हुमागाई, नेपाली काँगे्रसका जिल्ला सचिव दिनेश लामा, प्रतिनिधिसभा क्षेत्र न १ का सभापति तीर्थ लामा, क्षत्रिय सभापति रमेशप्रसाद हुमागाई, तेमाल गाउँपालिका अध्यक्ष सलामसिं तामाङ, उपाध्यक्ष दुर्गामाया तामाङ लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

Facebook Comments Box