पुस २९,
२०७७,काभ्रे/

हिँजो अरनिको राजमार्गमा भएको सवारी दुर्घटनामा परेर ज्यान गुमाएकाका आफन्तले आज पनि अरनिको यातयातका गाडी बन्द गरेका छन् । हिजो पाँचखाल नगरपालिकाको तीनपिप्लेमा सवारी दुर्घटना हुँदा २५ वर्षीय दिवाकर भुजेलको मृत्यु भएको थियो ।

हिजो सबै गाडी बन्द गरेका पीडितले आज भने अरनिको यातायातका गाडी मात्रै चल्न रोक लगाएका हुन् । गाडी बन्द हुँदा काठमाडौंबाट सिन्धुपाल्चोक दोलखा जाने यात्रुहरु अलपत्र परेका छन् । पीडितले उचित क्षतिपूर्तिको व्यवस्था नगरी अरनिको यातयातका गाडी चल्न नदिने बताएपछि अरनिको राजमार्गमा सार्वजनिक सवारी साधन चल्न सकेका छैनन् ।

सिन्धुपाल्चोकको जलबिरेबाट काठमाडौं आउँदैं गरेको बा २ ख ६६०२ नम्बरको बसले बा ६ प ७८३४ नम्बरको मोटरसाइकलमा सवार भुजेलको मृत्यु भएको थियो । हिजो अबेरसम्म भएको वार्तामा अरनिको यातायात प्रालि र पीडितपक्षबीच सहमति हुन नसकेपछि अरनिको यातयातलाई स्थानीयले रोकेका छन् ।

Facebook Comments Box