रोशी सहकर्मी–चैत्र २४,
२०७६,काभ्रे/

पनौती नगरपालिकाले अतिविपन्न परिवारका लागि राहत फुड बैङ्क मार्फत संकलन गर्न थालेपछि नगरले तोकेको मापदण्ड अनुसारका खाद्य सामग्री आउने क्रम जारी रहेको नगरपाकिलाले जनाएको छ । नगद तथा जिन्सी लिन सकिने गरी नगरपालिका विपद् व्यवस्थापन समितिले निर्णय गरेको थियो ।

फुड बैङकका संयोजक एवम् बरिष्ठ प्रशासकीय अधिकृत अधिकारीले जनप्रतिनिधि, उद्योग बाणिज्य संघ, निर्माण व्यवसयाी संघ, सहकारी, यातायात व्यवसायी संघ, अनेरास्ववियू, खानी व्यवसायी, आर.के फाउन्डनेस, अल्टानेट लगायतले फुड बैङ्कमा सहयोग उपलब्ध गराएको जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार अहिले फुड बैङकमा २२० बोरा चामल, अल्टानेटले उपलब्ध गराएको नगद २० हजार, आलु १८ बोरा, चिउरा २४ बोरा, दाल १४ बोरा र दालमोट एक बोरा रहेको छ । त्यस्तै गेडागुडी दुई बोरा, नुन चार सय पाकेट, मयौरा दुई बोरा, बेसार १२ केजी, प्याज तीन बोरा, तेल ३८ बाकस चार लिटर, चाउचाउ पाँच बाकस, विस्कुट तीन बाकस, चिनी चार बोरा, चियापती २० केजी, हात धुने साबुन ४९२ गोटा र लुगाधुने साबुन छ बाकस ४० पिस रहेको जानकारी दिनुभयो ।

नगरपालिकाले सडक, सिँचाइ, खानेपानीजस्ता निर्माणका क्षेत्रमा खटेका मजदुरको वडागतरूपमा तथ्याङ्क लिइरहेको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत हरि चापागाईले जानकारी दिनुभयो । पनौतीस्थित इन्द्रेश्वर प्राथमिक विद्यालयमा फुड बैंक स्थापना गरिएको छ ।

Facebook Comments Box