रोशी सहकर्मी–चैत्र २४,
२०७६,सिन्धुपाल्चोक/

सिन्धुपाल्चोकको वलेफी गाँउपालिकाले दैनिक ज्यालादारी मजदुर तथा विपन्न वर्गलाई राहत प्याकेज वितरण गर्ने भएको छ । गाँउ कार्यपालिकाको बैठकले दैनिक ज्यालादारी मजदुर र न्यून आयस्रोत भएका परिवारलाई खाद्यन्न राहत वितरण गर्ने निर्णय गरेको हो ।

बैठकले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रण कोष खडा गरेको वलेफी ८ का वडाअध्यक्ष चरी वहादुर तामाङले जानकारी दिनुभयो । कोषको स्थापना गर्दै गाँउपालिका अध्यक्ष केदार क्षेत्री र उपाध्यक्ष कमला कायस्थले २०/२० हजार र आठै वटा वडाका अध्यक्षले १५/१५ हजार सहयोग गरेको समेत अध्यक्ष तामाङले जानकारी दिनुभयो ।

साथै विदेश वाट फर्किएका पालिका भित्रका नागरिकको नियमित स्वास्थ्य जाँच गर्ने र वडा नं ८ मा रहेको सुविधा युक्त क्वारेन्टाईनलाई थप ब्यवस्थित गरि पालिका स्तरीय क्वारेन्टाईनको रुपमा संञ्चालनमा ल्याईने पालिका प्रमुख क्षेत्रीले जानकारी दिनुभयो ।

Facebook Comments Box