यश कुमार परियार–जेठ ४,
२०७७,काभ्रे/

तेमाल गाउँपालिकाले आफ्नो क्षेत्र प्रवेश गर्ने सबै नाकामा कडाई गरेको छ । गाउँपालिका प्रवेश गर्ने बोहोरेदोभान, खहरेघाट, पचुवाघाट, तित्रीटार, माम्तीवेसी, पुल बजार, र्भोज्याङवेसी, काल्धारबेसी, थिल्वारबेसी, गिम्दिवेसी र कालिमाटीमा स्वयंसेवकहरु खटाईएको उपाध्यक्ष दुर्गा माया तामाङले जानकारी दिईन् ।

कोरोना भाईरसको संभावित व्यक्ति गाउँपालिकामा प्रवेश गर्न सक्ने भन्दै नाकामा स्वयंसेवकहरु पर्याप्त मात्रामा खटाईएको बताईन् । साथै गाउँपालिका भित्रका नागरिकलाई अतिआवश्यक काम बाहेक बाहिर जान नदिईएको र बाहिरका मानिसलाई पनि गाउँपालिका प्रवेशमा रोक लगाईएको उनको भनाई छ । कोरोना भाइरसका कारण धुलिखेल अस्पतालमा सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे नगरपालिका–९ स्थित राम्चेकी २९ वर्षीया सुत्केरी महिलाको गत बिहीबार राति मृत्यु भएपछि नाकामा थप कडाई गरीएको तामाङले जानकारी दिईन् ।

सोमबारबाट हेल्थ डेस्कः

यसैबिच कोरोना संक्रमित बढ्दै गएपछि गाउँपालिकामा ओहोरदोहोर गर्ने मानिसको स्वास्थ्य जाँचको निमित्त ३ ठाउँमा सोमबारबाट हेल्थ डेक्क सञ्चालनमा ल्याईने भएको छ ।

गाउँपालिका उपाध्यक्ष दुर्गा माया तामाङका अनुसार वढा नम्बर ९ तितृटार, वडा नम्बर ५ को तेमाल प्रवेश द्धार यस्तै वडा नम्बर १ बोहोरे दोवानमा हेल्थ डेक्सको व्यवस्था गरिएको उनले बताईन् । उनका अनुसार हेल्थ डेस्कमा गाउँमा आवतजावत गर्ने व्यक्ति, अत्यावश्यक खाद्यान्न ढुवानी गर्ने र स्थानियहरुको स्वास्थ्य जाँच गरिने छ ।

Facebook Comments Box