रोशी सहकर्मी–भदौ १७,
२०७७,ओखलढुंगा/

ओखलढुंगामा हेल्थडेक्समा कार्यरत स्वास्थ्यकर्मी सहित ५ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । जिल्लाको मुख्य नाका टोक्सेल हर्कपरमा राखिएको हेल्थडेक्समा कार्यरत १ स्वास्थ्यकर्मी र ४ जना प्रहरीमा कोरोना पुष्टि भएको हो । आजआएको रिपोर्टमा ५ जनामा सङ्क्रमण देखिएको जिल्ला स्वास्थ्य प्रमुख सुमन तिवारीले जानकारी दिनुभयो ।

जिल्लाबाट स्वाब परीक्षणका लागि पठाईएको १ सय ८ मध्ये ५ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको उहाँको भनाई छ । सङ्क्रमित मध्ये स्वास्थ्यकर्मी कोरोनाको कहर रोक्न स्थापना गरिएको हेल्थडेक्समा केही महिना यता कार्यरत हुनुहुन्थ्यो । सङ्क्रमित ४ प्रहरी मध्ये १ जना विराटनगरबाट कही दिन अघि सुरुवा भएर आउनुभएको थियो ।

अन्य ३ जना मानेभञ्ज्याङ प्रहरी चौकीमा कार्यरत हुनुहुन्थ्यो । कोरोना सङ्क्रमण रोक्न नाकामा खटिएका स्वास्थ्यकर्मी र प्रहरीमा कोरोना संक्रमण देखिएपछि मानेभञ्ज्याङ क्षेत्रमा त्रास फैलिएको छ ।

Facebook Comments Box