यश कुमार परियार–कात्तिक २३,
२०७७,काभ्रे/

कोरोना संक्रमण पुष्टि भई होम आईसोलेसनमा रहेका एक वृद्धको कोरोनाबाट मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा काभ्रे जिल्ला नमोबुद्ध नगरपालिका वडा नं ८ का ८६ वर्षिय पुरुष रहेको स्वास्थ्य कार्यलय काभ्रेले जानकारी दिएको छ ।

स्वास्थ्यमा समस्या आएपछि धुुलिखेल अस्पतालमा उपचा। गराउन गएका उनको स्वाव लिएर घर पठाईएको थियो । गत बिहिबार २१ गते उनमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको र आज बिहान उनको मृत्यु भएको नमोबुद्ध नगरपालिकाका आईसोलेसन फोकल पर्सन सोभाकान्त आचार्यले जानकारी दिए । मृतक पुरुषको परिवारले आजै अन्त्यष्ठि गरिसकेका छन् ।

यो सँगै काभ्रे जिल्लामा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या २६ पुगेको छ । यसैगरी आज जिल्लामा ३१ जना संक्रमितहरु कोरोना जितेर घर फर्किएको स्वास्थ्य कार्यलय काभ्रेका वरिष्ठ स्वास्थ्य प्रशासक डा. नरेन्द्र कुमार झाले जानकारी दिए । उनका अनुसार आज जिल्लामा ५ जना कोरोनाका नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । थपिनेमा बनेपा नगरपालिकाका ४ जना र पनौती नगरपालिकाका १ जना रहेका छन् ।

यो सँगै काभ्रे जिल्लामा कोरोनाबाट संक्रमित हुनेको संख्या २ हजार १९ पुगेको छ । ति मध्ये ५ सय ५३ जना सक्रिय संक्रमित हुन् भने १ हजार ४ सय ४० जना निको भईसकेका छन् ।

Facebook Comments