रोशी सहकर्मी–फागुन १८,
२०७६,काभ्रे/

नेपाली कांगे्रस निकट भातृ संगठन नेपाल बिधार्थी संघ काभ्रेले चक्काजाम गरेको छ । नेपाल बिधार्थी संघको केन्द्रीय परिपत्र अनुसार आज सरकारले गरेको गलत कामको बिरूद्धमा बिरोध प्रदर्शन गरिएको हो । कार्यक्रममा नेपाल बिधार्थी संघ को निवर्तमान केन्द्रीय सदस्य सुमन पाण्डे, भोला नेपाल, नेपाल बिधार्थी संघ काभ्रेको जिल्ला अध्यक्ष प्रेमबहादुर तामाङ लगायत सम्पूर्ण बिधार्थी नेताहरूको उपस्थिति रहेको थियो ।
नेपाल बिधार्थी संघ काभ्रेको जिल्ला अध्यक्ष प्रेमबहादुर तामाङ ले अझै आन्दोलन जारी रहने बताएका छन् । हालको वर्तमान सरकारले गरेको जनबिरोधी कामको बिरूद्धमा बिरोध प्रदर्शन गरेको बताए । त्यस्तै निवर्तमान केन्द्रीय सदस्य सुमन पाण्डेले अझै थप शान्ति पुर्ण प्रदर्शन रहने, देश र बिधार्थीको लागि आफु सधै अग्रपंक्तिमा रहेर देशको निम्ति लडिरहने प्रतिबद्धता पनि ब्यक्त गरे ।

Facebook Comments Box