रोशी सहकर्मी–जेठ २६,
२०७७,काभ्रे(बनेपा)/

सुन्दा पनि अचम्म लाग्न सक्छ । आफ्नै बाबुको गर्भ बोकेर छोरीले बच्चा जन्माइन भन्दा । तर यो सत्य कुरा हो । रामेछाप जिल्ला मन्थली नगरपालिका स्थायी घर भै बनेपा ७ मा कोठा बस्दै बस्ने ४० बर्षिय गोकर्ण कामीले आफ्नै छोरीलाई गर्भ बोकाएका छन ।

अविवाहित १७ बर्षिया छोरीले बच्चा जन्माएपछि आफ्नै बाबुको गर्भ बोकेको खुलासा भएको हो । बालिकाले शनिबार राति अस्पतालमा बालिकालाई जन्म दिएकी छन । उनले अस्पतालमा बाबुको गर्भ बोकेको बताएकी थिइन । अबैद्य गर्भ बोकाई जर्बजस्ति करणी गर्ने बाबु गोकर्णलाई प्रहरीले आईतबार विहान कोठाबाटै पक्राउ गरेको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय बनेपाका प्रहरी निरीक्षक योगेन्द्र तिमिल्सिनाले छोरी र आमाको अस्पतालमा उपचार भइरहेको र बाबुलाई नियन्त्रणमा लिएको जानकारी दिए । शुक्रबार साँझ छोरीले पेट र ढाड दुख्यो अस्पताल जाउँ भने पछि परिवारले बनेपाको शिर मेमोरियल अस्पताल पु¥याएको थियो ।

तत्काल प्रहरीले उनि सहित बच्चाहरुलाई ओरेक नेपाल मार्फत माईती नेपालको जिम्मा लगाएको छ । बालिकाको आमाको पिसिआर परिक्षण पछि मात्रै पठाईने जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेका प्रवक्ता डिएस्पी कुमार विक्रम थापाले बताउनु भयो ।

Facebook Comments Box