रोशी सहकर्मी–असार २१,
२०७७,काभ्रे/

जिल्लाको विभिन्न स्थानिय तहमा स्थापना गरिएको क्वारेन्टाईनमा १ सय ९९ जना रहेका छन् । भारत लगायत तेश्रो मुलुकबाट आएका १ सय ७३ पुरुष र २६ जना महिला गरि १ सय ९९ जना क्वारेन्टाईनमा रहेको जिल्ला कमाण्ड पोष्टले जनाएको छ ।

त्यस्तै जिल्लामा आईसोलेसन बेड संख्या थपिएको छ । यस अघि २५ वेड संख्या को आईसोलेसन रहे पनि पाँचखालमा ७ वेड पुर्याईए सँगै आईसोलेसन बेड संख्या २७ पुगेको हो ।

यसैगरी सदरमुकाम धुलिखेलमा रहेको धुलिखेल अस्पतालमा १ हजार ७ सय ६६ जनाको स्वाव संकलन गरी पिसिआर परिक्षण भएको समेत गरी जम्मा ७ हजार ६ सय ७५ जनाको स्वाव संकलन सहित पिसिआर परिक्षण भएको छ । जसमध्ये ५ सय १६ जनाको पिसिआर रिपोर्ट पोजेटिभ आएको र अन्यको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको पोष्टले जनाएको छ ।

जिल्लामा आज सम्म १ सय ५५ जना तेश्रो मुलुकबाट आएका छन् । जसमा सबैभन्दा बढि धुलिखेल नगरपालिकामा ३१ र सबैभन्दा कम भुम्लु गाउँपालिकामा २ जना रहेका छन् । काभ्रेमा ८ सय ४२ वेडको क्वारेन्टाईन रहेका छन् ।

Facebook Comments Box