रोशी सहकर्मी–साउन १३,
२०७७,सिन्धुली/

सिन्धुली जिल्लामा कोरोना संक्रमणलाई जितेर १० डिस्चार्ज भएका छन् । आज सिन्धुली अस्पतालमा उपचार गरी दुधौली नगरपालिका–२ हत्पते निवासी २५ बर्षिक कमल धामी र मरिण गाँउपालिका–२ निवासी ३८ बर्षिय ताराबहादुर मोक्तान कोरोना भाईरसको संक्रमणलाई जितेर घर गएपछि संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या १० पुगेको सिन्धुली अस्पतालका व्यवस्थापक बिमल श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

भारतबाट आएका धामी र साउदीबाट आएका मोक्तान स्थानीय क्वारेन्टाईनमा बसेका बेला पिसिआर परिक्षण गर्दा कोरोना संक्रमण भएको पाईएपछि सिन्धुली अस्पतालमा ल्याएर उपचार सुरु गरिएको थियो । पछिल्लो पटक सिन्धुली अस्पतालको आईसोलेसनमा भर्ना भएका कोरोना संक्रमित चार जनाको स्वाब पिसिआर परिक्षण गर्न हेटौडा पठाईएकोमा नजिता दुई जनाको निगेटिभ र दुई जनाको पोजेटिभ आएको उनले जनकारी दिए ।

अहिले सिन्धुली अस्पतालको आईसोलेसन कक्षामा २ जना रहेका छन् । अस्पतालमा कमलामाई नगरपालिका–४ निवासी ३८ बर्षिय पुरुष र कमलामाई नगरपालिका–६ निवासी ६६ बर्षिय पुरुषको उपचार भई रहेको छ ।

Facebook Comments