यश कुमार परियार–साउन १५,
२०७७,काभ्रे/

काभ्रेको पाँचखाल नगरपालिका वडा नं १० बेलामा एक वृद्धको शव फेला परेको छ । आज बिहान करीब ५ बजे स्थानियले वेवारीस्य अवस्थामा शव देखे पछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । लगतै स्थानिय प्रहरी र जिल्ला प्रहरी कार्यलयको टोली घटना स्थल पुगेको थियो । अन्दाजी ५०–५२ वर्षिय पुरुष मृत अवस्थामा भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय काभ्रेका प्रमुख एसपी रवि कुमार पौडेलले पुष्टि गरेका छन् ।

उनका अनुसार मृत अवस्थामा भेटिएका ती व्यक्तिको टाउको र अनुहारमा गहिरो चोट पटक लागेको छ । शवको प्रकृति हेर्दा हत्या गरेर झाडीमा फालेको हुन सक्ने आशंका गरिएको एसपी पौडेलले बताए ।

घटनास्थलमा पेटी, छातासमेत भेटिएको छ । अहिले जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेको टोलीले घटनास्थलमा अनुसन्धान गरिरहेको छ । मृत अवस्थामा भेटिएका ती व्यक्ति सो आशपासको नभएको स्थानियले बताएका छन् । अहिले मृतक वृद्धको शव पोष्टमार्टमको लागि भक्तपु लगिएको र थप अनुसन्धान भईरहेको एसपी पौडेलले जानकारी दिएका छन् ।

Facebook Comments Box