माघ २५,
२०७७,बनेपा/
सरकारले गरेको असंवैधानी कदमको बिरुद्धमा नेपाली काँगे्रस निकट शुभेच्छुक संस्थाहरुको आयोजनामा मौन जुलुस निकालिएको छ । शनिवार बनेपा गोदामचोकमा जम्मा भएर चारदोबाटो, तीनदोबाटो, पुरानो बजार हुँदै पुनः चारदोबाटोमा आएर मौन जुलुस समापन भएको थियो । बिभिन्न झाँकी सहित सहभागिले सरकार बिरोधी प्ले कार्ड बोकेका थिए ।
मौन जुलुसमा नेपाली काँगे्रसका जिल्ला सभापति मधुप्रसाद आचार्य, उपसभापतिद्धय अच्यूतप्रसाद पौडेल र गोबिन्द बहादुर थापा, सचिव दिनेश लामा, प्रतिनिधिसभा क्षेत्र न २ का सभापति कञ्चनचन्द्र बादे, क्षेत्र न १ का सभापति तीर्थ लामा, प्रदेश सभाका क्षेत्रिय सभापति लगायतको उपस्थिती रहेको थियो । नेपाल शिक्षक संघ नेपाल, प्रेस युनियन काभ्रे शाखा, यातायात मजदुर संघ नेपाल, निमार्ण सम्वद्ध श्रमिक संघ नेपाल, भन्सार तथा सम्वद्ध श्रमिक संघ नेपाल ई—रिक्सा चालक श्रमिक संघ नेपाल, कारखाना श्रमिक संघ नेपाल, व्यापार सम्वद्ध संघ नेपाल, सार्वजनिक कर्मचारी संघ नेपाल, वृmषि श्रमिक संघ नेपाल, नाई संघ नेपाल व्युटिशियन संघ नेपाल, वित्तीय संस्था कर्मचारी संघ नेपाल, स्वास्थ्यकर्मी संघ नेपाल, पर्यटन तथा होटल क्यासिनो रेष्टुरेन्ट संघ नेपाल, छापाखाना सम्वद्ध श्रमिक संघ लगायतकले आयोजना गरेका थिए ।

Facebook Comments Box