फागुन २७,
२०७७,काभ्रे/

एक महिलामाथि बलात्कारको प्रयास गरेको आरोपमा दोरम्बा गाउँपालिका–१ का एक बृद्धलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापले पक्राउ गरेको छ । उक्राउ पर्नेमा दोरम्बा गाउँपालिका–१ का ७६ बर्षिय बृद्धि नानी बहादुर तामाङलाई पक्राउ गरिएको हो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापका प्रवक्ता श्रीशकंर श्रेष्ठले गोपीखोलास्थित एकान्त वनमा फागुन २२ गते वेशीबाट घर फकर्दै गरेको अवस्थामा बलात्कारको प्रयास गरेको उजुरी पीडित महिलाले दिएकी छिन । करिब ५५ बर्षय ती महिलाले आफूमाथि बलात्कारको प्रयास भएपछि चिच्याएको कारण ती बृद्ध भागेको बताइएको छ । उजुरीको आधारमा प्रहरीले तामाङलाई पक्राउ गरी अनुसन्धान अगाडि बढाएको छ ।

ज्यान मार्ने र जबरजस्ती करणी उद्योगका परार प्रतिवादी पक्राउः
यसैबिच, दुई बर्ष अघि ज्यान मार्ने र जबरजस्ती करणी उद्योगमा दोषी ठहर भइ जेल सजाय तोकिए पनि फरार रहेका एक व्यक्तिलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापले पक्राउ गरेको छ । २०७५ सालमा जिल्ला अदालतले ज्यान मार्ने उद्योग र जबरजस्ती करणी उद्योगमा मन्थली नगरपालिका–२ टेकानपुरका ५२ बर्षिय अर्जुन श्रेष्ठलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । विशेष सुराकीको आधारमा श्रेष्ठलाई मन्थलीको कटरबोटबाट प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । श्रेष्ठलाई २ बर्ष पाँच महिना १७ दिन जेल सजाय तोकिएको छ ।

Facebook Comments Box