चैत्र १३,
२०७७,काभ्रे/

जिल्लाको बेथानचोक गाउँपालिकाका अध्यक्ष प्रेमबहादुर तिमल्सिनालाई सुबास स्मृति प्रतिस्ठानले सम्मान गरेको छ । शुक्रबार काभ्रेको बनेपामा सुबास स्मृति प्रतिस्ठानको १७ औं वार्षिक दिवसका अबसरमा आयोजित सम्मान समर्पण, पुस्तक सार्बजनिकिकरण तथा छात्रवृत्ति बितरण कार्यक्रमका बिच अध्यक्ष प्रेमबहादुर तिमल्सिनालाई सम्मान गरिएको हो ।

गाउँपालिका अध्यक्ष तिमल्सिनाले आफुलाई सम्मान गरिएकोमा प्रतिस्ठानलाई धन्यवाद दिए । बिगत चार दशकदेखि हालसम्म पनि सामाजिक राजनीतिक कार्यमा आफुलाइ समर्पित गर्दै गएको बताए । अध्यक्ष तिमल्सिनालाई कुनै सामाजिक सेवा गर्ने पद र राजनीतिक पदमा रहदा वा नरहदा पनि सदैब सामाजिक उत्तरदायित्व बहन गर्दै समाज परिवर्तनमा उल्लेखनीय योगदान गरेबापत प्रतिस्ठानले सम्मान गरेको गाउँपालिका सूचना अधिकारी इन्जिनियर ज्ञान प्रसाद तिमल्सिनाले जानकारी दिएका छन ।

Facebook Comments Box