रोशी सहकर्मी–फागुन ३,
२०७६,काभ्रे/

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टि निकट अखिल नेपाल निर्माण मजदुर संघ काभ्रे जिल्लाको पाँचौ जिल्ला भेलाले देवराज लामाखोरको संयोजकत्वमा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ । जसमा उपाध्यक्षहरु रिकामाया श्रेष्ठ र रुपक भुजेल, सचिवमा बिनोद नेपाली, सह–सचिवमा राजकुमार भुजेल, कोषाध्यक्षमा अमृत लामा चयन भएका छन् । त्यसैगरि सदस्यहरुमा धावादोन्डुप लामा, बिष्णु बहादुर पहरी, सारदा गौतम र बिन्दास योन्जन चयन भएका छन् । नवनिर्वा्चित अध्यक्ष लामाखोरका अनुसार पाँच सदस्य भने संघको पहिलो बैठकले मनोनित गर्ने बताए ।

अखिल नेपाल मजदुर संघका केन्द्रिय अध्यक्ष अमित लोप्चानको प्रमुख आतिथ्यता रहेको कार्यक्रममा दिल बहादुर भुजेलको सभापतित्व रहेको थियो ।
कार्यक्रममा नेकपा वाग्मती प्रदेशका सदस्य इन्द्रबहादुर तामाङ (छिन्ताङ), अखिल नेपाल ट्रेड यूनियन महासंघ काभ्रेका इन्चार्ज होम बहादुर खुलाल, अखिल नेपाल निर्माण मजदुर संघ वाग्मती प्रदेश इन्चार्ज कमल न्यौपाने, केन्द्रिय सचिवालय सदस्य रामकिसुन महतो केन्द्रिय सदस्यहरु रिता उप्रेती, प्यारी कुमारी राई, स्मृति श्रेष्ठ, नेकपा जिल्ला नेताहरु कल्पना मोक्तान, राज तामाङ, राजन अधिकारी, युवा नेता जगत तामाङ (पुष्प) को आतिथ्यता रहेको थियो ।

Facebook Comments Box