माघ १७,
२०७७,काभ्रे/

काभ्रे जिल्लाको नमोबुद्ध नगरपालिकास्थित मेथिनकोट अस्पतालमा पनि कोरोना भाइरस विरुद्धको खोप लगाउन सुरु भएको छ । शुक्रबार एक कार्यक्रमका बीच प्रमुख जिल्ला अधिकारी शिवराम पोखरेलको प्रमुख आतिथ्यता तथा नमोबुद्ध नगरपालिका प्रमुख टिपी शर्मा तिमल्सिनाको उपस्थितीमा खोप लगाउन सुरुवात गरिएको हो ।

कार्यक्रममा मेथिनकोट अस्पतालमा कार्यरत सिअनमी कोशल्या न्यौपानेले अस्पतालकै निमित्त मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट डा. रामशरण श्रेष्ठलाई पहिलो खोप लगाएसँगै खोप अभियान सुरु भएको हो । अस्पताललाई प्रमुख जिल्ला अधिकारी पोखरेल र जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय काभ्रेका प्रमुख डा. नरेन्द्रकुमार झाले नगर प्रमुख तिमल्सिना र डा. श्रेष्ठलाई खोप हस्तान्तरण गरेका थिए ।
यसअघि काभ्रेको धुलिखेल अस्पतालबाट बुधबार खोप कार्यक्रम सुरु गरिएको थियो । काभ्रेमा पहिलो चरणमा ३ हजार ५ सय ८१ जनालाई कोरोनावरुद्धको खोप लगाइनेछ ।

मेथिनकोट अस्पतालबाट नमोबुद्ध नगरपालिका, तेमाल गाउँपालिका, रोशी गाउँपालिका र महाभारत गाउँपालिकाका स्वास्थ्यकर्मी, महिला स्वास्थ्य स्वयंसेविका, एम्बुलेन्स चालक, सरसफाईकर्मी तथा स्वास्थ्य क्षेत्रमा कार्यरत सुरक्षाकर्मीलाई खोप लगाइनेछ । जसमध्ये नमोबुद्ध नगरपालिकाका २ सय ३० जना, रोशी गाउँपालिकाका १ सय ५०, तेमाल गाउँपालिकाका १ सय १९ र महाभारत गाउँपालिकाका ९३ जना रहेको बताईएको छ ।

पहिलो चरणको खोप अभियान यही माघ २१ गतेसम्म सञ्चालन हुने मेथिनकोट अस्पतालका हेल्थ असिस्टेन्ट शोभाकान्त आचार्यले जानकारी दिए । कार्यक्रममा जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेका प्रमुख एसपी भुपेन्द्रवहादुर खत्री, नमोबुद्ध नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजन पौडेल, जिल्ला समन्वय अधिकारी केशव प्रसाद रिजाल लगायतको उपस्थिति थियो ।

Facebook Comments Box