फागुन २३,
२०७७,काभ्रे/

निकटतम प्रतिद्वन्दी बसन्त नारायण भोछि भोयालाई एक सय एक मतान्तरले पछि पार्दै काभ्रे उद्योग वाणिज्य संघको अध्यक्षमा राजेन्द्र पसछें विजयी भएका छन् । शनिबार संघको ४१ औँ साधारणसभामा चुनाबी निर्वाचनबाट अध्यक्षमा राजेन्द्र पसछें लगायतको टोली विजयी भएको हो । भोछिभोयाले ४३९ मत ल्याउँदा पसछेंले ५४० मत प्राप्त गरेका छन् । यस्तै वरिष्ठ उपाध्यक्ष प्रताप वैद्य निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् ।

यसैगरी उपाध्यक्ष पदमा तीन जनाको उम्मेद्वारी परेकोमा ग्रोवेन तौजले र कैलाश पलाञ्चोके विजयी भएका भएका छन् भने स्वयम्भुरा शाक्य पराजय भए । यस्तै महासचिव पदको उम्मेद्वारमा रविन्द्र बैदार विजयी भएका छन् भने उनका निकट्त्तम प्रतिद्वन्दी विकाश शर्मा तिमल्सिना पराजय भएका छन् । कोषाध्यक्षमा रजीत पलाञ्चोके, यस्तै सहसचिव पदमा हरि प्रसाद कर्माचार्य, सह–कोषाध्यक्ष पदमा सुविन्द्र राजभण्डारी, सह–मुख्य संयोजक पदमा रुसन श्रेष्ठ विजयी भएका छन् ।

यस्तै १० सदस्य पदका लागि १२ जना उम्मेद्वारको उम्मेद्वारी परेकोमा मानकाजी प्रधान, राम कुमार श्रेष्ठ (बि), अमरनाथ बादे श्रेष्ठ, भिम प्रसाद आचार्य, राम कुमार श्रेष्ठ (ए), उमेश रत्न शाक्य , दमन कुमार श्रेष्ठ, रवि तौजले, राहित कमार श्रेष्ठ, श्याम कुमार भालु मुनाल विजयी भएका छन् ।

उनले राजेश कुमार श्रेष्ठ मुख्य संयोजक, यश कुमार रंजित सचिव, इन्द्रलक्ष्मी श्रेष्ठ सदस्य, कुमुदा वैद्य महिला सदस्य, बिकास कुमार श्रेष्ठ दाप्चा क्षेत्रगत, सुरेन्द्र सुद्विकार बनेपा २ क्षेत्रगत, सुमन चौप्रधान बनेपा १ क्षेत्रगत, साजन शाक्य एशोसिएट पदमा ९ जना निर्विरोध निर्वाचित भएको निर्वाचन समितिका संयोजक लक्ष्मीलाल राजभण्डारीले जानकारी दिए ।

शनिबार भएको निर्वाचनमा ११९५ मतदाता रहेका थिए भने ९९८ मत खसेकोमा १८ मत बदर भएको राजभण्डारीले आइतबार नतिजा सार्वजानिक गर्दै जानकारी दिए ।

Facebook Comments Box