रोशी सहकर्मी–फागुन ७,
२०७६,काभ्रे/

बनेपामा रहेको ज्ञानकुञ्ज शैक्षिक प्रतिष्ठानले १७ औँ बार्षिकउत्सव तथा अभिभावक दिवस विविध कार्यक्रमका साथ सम्पन्न गरेको छ । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघका अध्यक्ष भवानी राणाको प्रमुख आतिथ्यता तथा प्रतिष्ठानका अध्यक्ष सुरकृष्ण बैद्यको सभापतित्वमा आज बनेपामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।
कार्यक्रममा महासंघकी अध्यक्ष राणाले प्रजातन्त्रपछि निजी बिद्यालय खुलेसँगै शिक्षाका क्षेत्रमा आमूल परिर्वतन आएको बताए । उनले उद्योग बाणिज्य महासंघले आर्थिक सँग सँगै सामाजिक क्षेत्रको रुपान्तरणमा जोड्दिइरहेको बताए ।
कार्यक्रममा नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघका उपाध्यक्ष चन्द्र ढकाल, ललितपूर उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष कृष्णलाल महर्जन, बनेपा नगरपालिका वडा न ८ का अध्यक्ष दानबहादुर मानन्धर, वडा न ५ का अध्यक्ष बलराम अधिकारी लगायतले मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रममा शिक्षा क्षेत्रमा योग्दान पु¥याएकालाई शिक्षा सेवी सम्मानबाट सम्मान गरिएको थियो । कार्यक्रममा बिद्यार्थीहरुले नृत्य, गायन लगायत मार्फत मनोरञ्जन प्रदान गरेका थिए ।

Facebook Comments Box