रोशी सहकर्मी–फागुन २१,
२०७६,काभ्रे/

बनेपा नगर स्तरीय दोस्रो अन्तर विद्यालय राष्ट्रपति रनिङ्ग शिल्डको ट्रफी बेलर ईन्टरनेश्नल एकेडेमीले हात पारेको छ । बेलरले ७ खेल जितेको थियो । त्यस्तै नाईटिङ्गेल एकेडेमी ६ वटा खेल जित्दै द्धितिय भएको छ ।
विजेता टिम एवं विद्यार्थीहरुलाई बनेपा नगरपालिका उप प्रमुख रेखा सापकोटा दाहालले पुरस्कार वितरण गर्नु भएको थियो । दाहालले खेल जिवनको अपिहार्य विषय भएकाले पढाई सगै खेललाई निरन्तरता दिन विद्यार्थीहरुलाई अनुरोध गर्नु भएको थियो ।
प्रतियोगितामा भलिबल छात्रा तर्फ प्रथम आजाद मावि द्धितिय बेलर ईन्टरनेश्नल ऐकेडेमी र छात्र तर्फ प्रथम बेलर ईन्टरनेश्नल एकेडेमी र द्धितिय बालनिकेतन मावि रहेका छन् । कबड्डी छात्रातर्फ शिक्षासदन मावि र द्धितिय चैतन्य मावि भएका छन् भने छात्र तर्फ प्रथम बेलर ईन्टरनेश्नल एकेडेमी मावि र द्धितिय निष्ट मावि रहेका छन् । एथलेटेक्सि अन्र्तगत १०० मिटर छात्रा तर्फ प्रथम बनेपा निष्टका कृतिक दाहाल द्धितिय विद्यासागर अंग्रजी माविका उत्सब दाहाल र छात्रा तर्फ प्रथम हिमालय माविकी पवि कर्मचार्य र द्धितिय काभ्रे माविकी कुसुम तामाङ रहेका छन् । त्यसै गरी २०० मिटरको छात्र तर्फ प्रथम बनेपा निष्टका कृतिक दाहाल, द्धितिय बाल निकेतनका विकास तिमल्सिना र छात्रा तर्फ बेलर ईन्टरनेश्नल एकेडमेमीका आयुषा थापा प्रथम र द्धितिय हिमालय माविका पवि कर्मचार्य रहेका छन् ।

Facebook Comments Box