रोशी सहकर्मी–जेठ २०,
२०७७,काभ्रे/

यहि जेठ १६ गते बनेपा नगरपालिका वडा नम्वर ७ को तरकारी बजारमा ग्याँस लिक भएर पड्कीँदा घाईते भएका दुई जनाको उपचारका क्रममा निधन भएको छ । उनिहरुको क्रममा किर्तिपुर अस्पतालमा निधन भएको हो । मृत्यु हुनेहरुमा १६ बर्षिय आयुष शाह ठकुरी र २६ बर्षिय रुकेश भनिने शुशिल ठकुरी शाह छन् । यहि जेठ १६ गते शुक्रबार तेमाल गाउँपालिका वडा नम्वर ७ घर भई बनेपा तरकारी बजारमा बस्दै आएका एकै परिवारका ५ सदस्यहरु ग्याँस पड्कक्दा घाईते भएका थिए ।

घाईतेहरु पुरै जलेको अवस्थामा थिए । उनिहरुको फोक्सोमा ग्याँस पसी असर पु¥याएकाले उपचार सम्भव नभएको अस्पतालले जानकारी दिएको छ ।
आर्थिक अवस्था कमजोर भएका ठकुरीको परिवारको उपचारमा दैनीक ३ लाख भन्दा धेरै औषधी उपचारका लागि खर्च हुने गरेको छ ।

परिवारका दुई सदस्य गुमाउँदा थप पीडा भएको छ भने रकम जुटाउन नसक्दा उपचारमा समस्या परेको आफन्त जेनिस लामाले बताए । ठकृरी परिवारले विषम परिस्थितीमा भएको उक्त घटनामा घाईते हुनेहरुको उपचारका लागि सहयोगका लागि सरकारसँग अनुरोध गरेका छन् ।

Facebook Comments Box