यश कुमार परियार–मंसिर ६,
२०७७,काभ्रे/

काभ्रे जिल्लाको भुम्लु गाउँपालिकाका ५ सय भन्दा बढि कांग्रेस पार्टी प्रवेश गरेका छन् । नेपाली कांग्रेस भुम्लु पार्टि कार्यलय उद्घाटन एवं पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा बिभिन्न पार्टी परित्याग गरी ५ सय भन्दा बढि कांग्रेस प्रवेश गरेका हुन् । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नेपाली कांग्रेसका केन्द्रिय सदस्य, ट्रेड युनियन बिभाग प्रमुख शिव प्रसाद हुमागाँईले पार्टि कार्यलयको उद्घाटन पस्चात नव पार्टि प्रवेशीहरुलाई स्वागत गरेका थिए ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि समेत रहेका हुमागाँईले नव प्रवेशीहरुलाई स्वागत गरेका थिए । नेकपाले समस्त मतदाताहरुको अपमान गरेको बताउँदै नेकपा कार्यकर्ताहरु रुष्ट भई कांग्रेस चुनेको बताए । पछिल्ला दिनहरुमा नेकपामा चलिरहेको द्धन्द सबैलाई थाहा भएका कारण भन्न जरुरी नभएको भन्दै हुमागाँईले अब नेकपाको सरकारले शक्ति बाँडफाँड र आपसी झैझगडामा मात्र लाग्ने देखेर नेकपा कार्यकर्ताहरु कांग्रेस प्रवेश गरेको बताए ।

‘अहिले कांग्रेस जुन अवस्थामा छ, यसरी नहुने र अबको दिनमा कांग्रेसले पनि सुधार गर्न जरुरी छ’ हुमागाँईले भने । अब कांग्रेसले नेपालीको मर्म अनुसार काम गर्ने बताउँदै उनले सबैजना एकजुट भएर लाग्नुपर्ने र प्रत्येक व्यक्ति आफु सक्रिय नभएसम्म पहलकदमी भएर मात्रै पनि नहुने उनको भनाई छ ।

नेपाली कांग्रेस भुम्लु गाउँसभापति अञ्चल मोक्तानको सभापतित्वमा सम्पन्न कार्यक्रमका विशिष्ट अतिथि जिल्ला सभापती मधु आचार्य, नेपाली कांग्रेसका पुर्व सांसद एवं संघिय सभापती तिर्थ लामा, क्षेत्रीय सभापति अच्युत पौडेल, क्षेत्र नं २ ख का प्रदेश सांसद उम्मेदवार सुन्दरमणी आचार्य, पाँचखाल नगरप्रमुख महेश खरेल, भुम्लु गाउँपालिका अध्यक्ष उम्मेदवार तस्बिर लामा, तरुण दल जिल्ला सभापती दावा लामा लगायतले मन्तव्य राखेका थिए ।

Facebook Comments Box