रोशी सहकर्मी–जेठ २६,
२०७७,काभ्रे/

काभ्रेमा लकडाउन उल्लंघन गर्ने फेरी बढ्न थालेका छन् । पछिल्लो समय काभ्रेमा ५ जना कोरोना संक्रमित बढेसंगै काभ्रे प्रहरीले कडाई गर्न थालेपछि लकडाउन उल्लंघन गर्नेहरु नियन्त्रणमा पर्न थालेका हुन् ।

आज पनि जिल्ला प्रहरी कार्यलयले ९५ सवारी साधनलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । अतिआवश्यक बाहेक सडकमा हिँडेका ९५ सबारीलाई नियन्त्रणमा लिईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय काभ्रेको डिएसपी कुमार बिक्रम थापाले जानकारी दिए । जस मध्ये ९० वटा दुईपाङग्रे गाडी र ५ वटा चारपाङग्रे गाडी रहेको उनले जानकारी दिए ।

नियन्त्रणमा लिएका सवारी दिनभर प्रहरी कार्यालयको नियन्त्रणमा रहेको र साँझ ट्राफिक नियम अनुसार १ हजार रुपैँया जरीवाना पश्चात सवारी छोडेको थापाले बताए । डिएसपी थापाका अनुसार पछिल्लो समयमा जिल्लामा लक डाउनको उल्लघंन गर्दै अनावश्यक रुपमा सवारी गुड्नेको संख्या बढ्दै गएको छ । उनका अनुसार सिमा नाका साँगा, नाला, कुशादेवि, दोलालघाट, मंगलटार क्षेत्रमा सवारी अनुगमन विशेष कडाई गरिएको छ ।

Facebook Comments Box